سیم بکسل یکی از ضروریات در راه‌اندازی آسانسورها است. چرا که این ابزار وظیفه نگه‌داری کابین و تجهیزات مربوط به آن را در چاه آسانسور به عهده دارند. به دلیل اینکه سیم بکسل برای آسانسور وزن بالایی را تحمل می‌کند و از طرفی دیگر مدام در حالت بالا و پایین کشیدن کابین آن است باید مقاومت مکانیکی و مقاومت خستگی بسیار بالایی داشته باشد. کاربران باید قبل از خرید تمامی بررسی‌های لازم را انجام دهند تا مناسب‌ترین نوع را در بین تمامی انواع سیم بکسل آسانسور خریداری کنند. شما می‌توانید در صورت نیاز و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شرکت مگا پیچ تماس بگیرید. علاوه بر آن این به صورت فروش آنلاین سیم بکسل آسانسوری در خدمت شما مشتریان عزیز خواهد بود.

 

برای استعلام قیمت و خرید این محصول با شماره های زیر تماس بگیرید.

دفتر تهران:02165429531

دفتر کرج: 0263462098

 

انواع سیم بکسل آسانسور

سیم بکسل آسانسوری با توجه به مقاومت و جنسی که دارد در دو نوع کلی دسته‌بندی می‌شود. هر یک از این انواع دارای یک سری مزایا و معایبی هستند که کاربران باید بر اساس نیاز و انتظارات خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کند. این دو نوع عبارتند از:

  • سیم بکسل آسانسوری با هسته فیبری (FC)
  • سیم بکسل آسانسوری با هسته فولادی (IWRC)

خرید سیم بکسل آسانسوری

فروش آنلاین سیم بکسل آسانسوری

همان طور که گفته شد سیم بکسل یکی از مهم‌ترین اجزا در نصب و راه‌اندازی آسانسور است. به طوری که بدون وجود آن امکان حرکت و نگه‌داری کابین در چاه آسانسور ممکن نخواهد بود. شرکت مگا پیچ با فراهم کردن امکان خرید اینترنتی قدمی بزرگ در تسهیل انجام خرید برای مشتریان خود برداشته است. به این معنا که شما کافی است تا نوع مورد نیاز سیم بکسل خود را انتخاب کرده و بدون مراجعه حضوری سفارش خود را به ثبت برسانید. توصیه می‌کنیم به دلیل نوسان قیمت‌ها قبل از نهایی کردن خرید خود حتما استعلام قیمت سیم بکسل مخصوص آسانسور را از کارشناسان فروش ما دریافت کنید.

 

خرید سیم بکسل آسانسور

اهمیت سیم بکسل سبب شده تا کاربران در خصوص تهیه یک جنس با کیفیت و مناسب با کار حساسیت بیشتری به خرج دهند. چرا که علاوه بر بحث راه‌اندازی و کار آسانسور بحث امنیت افرادی که قرار است از آن برای بالا یا پایین رفتن استفاده کنند نیز وجود دارد. شرکت مگا پیچ بهترین و با کیفیت‌ترین جنس را با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار می‌دهد. همچنین اگر در مورد انتخاب مناسب‌ترین نوع سیم بکسل آسانسور شک دارید می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با مسئول فروش ما تماس گرفته و از راهنمایی و مشاوره آن‌ها بهره ببرید. پس همین الان برای خرید سیم بکسل آسانسور قیمت مناسب با بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید.