با توجه به نیاز کشور به انواع پیچ و مهره تولیدات داخلی نمی توانند همه نیاز بازار را تامین نمایند. همین امر در بلند مدت باعث ایجاد کمبود در بازار شده و در قیمت ها تاثیر می گذارد. وارد کننده پیچ مهره با وارد نمودن محصولات پرکاربرد در بازار از این نوسانات پیشگیری می کند. البته با توجه به پیشرفت تکنولوژی و عدم دسترسی شرکت های تولید کننده پیچ و مهره به این تکنولوژی، شرکت های وارد کننده پیچ و مهره اقدام به واردات بعضی مدل های خاص نیز می نمایند. این مدل پیچ و مهره اغلب با فرمولاسیون خاص روکش می شوند، شرکت های خارجی این فرمول ها را در اختیار دیگر تولیدکنندگان قرار نمی دهند و از این رو تولید آنها در ایران مقدور نخواهد بود. از طرفی بیشتر این پیچ و مهره در صنایعی همچون پالایشگاه ها، نیروگاه ها و کشتی سازی و … نیاز هستند و همین نیاز است که شرکت های وارد کننده پیچ و مهره را ملزم به وارد کردن این محصولات می نماید.

سایز بعضی از انواع پیچ و مهره خاص است که امکان تولید آن در ایران مقدور نیست. این پیچ و مهره ها اغلب بسیار بزرگ هستند و در صنایع بزرگ کاربرد دارند و یا بسیار کوچک هستند و در ریزتراشه استفاده می شوند. گاه برای تعمیر بعضی قطعات خارجی که در آنها از مدل و شکل خاصی از پیچ و مهره نیاز به واردات پیچ و مهره احساس می شود. با توجه به وجود تحریم ها وارد کننده پیچ مهره نیز مسیر ساده ای برای وارد کردن محصولات مورد نیاز شرکت خود ندارند. با این حال هنوز نیز کانال هایی برای وارد کردن انواع پیچ و مهره وجود دارد.

واردات پیچ و مهره

مگا پیچ وارد کننده انواع پیچ و مهره

یکی از بزرگترین واردکنندگان انواع پیچ و مهره در ایران مگا پیچ است. این شرکت با واردات انواع پیچ پرکاربرد و تامین نیاز بازار، نه تنها از ایجاد تنش در بازار جلوگیری می کند بلکه از افزایش قیمت ناشی از نبودن محصول در بازار نیز پیشگیری می نماید. مگا پیچ به عنوان وارد کننده پیچ و مهره استیل ، پیچ و مهره فولادی، آهنی، پیچ و مهره هایی در اندازه های خاص و متداول، پیچ و مهره های با روکش مخصوص و شکل ظاهری خاص نیاز بازار به انواع پیچ و مهره را تامین می نماید. کافی است که به سایت فروشگاهی مگا پیچ سری بزنید تا با یک جستجوی ساده به محصول مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید، مشخصات آن را مطالعه کرده، قیمت آن را بررسی نمایید و در صورت تمایل به خرید در کمترین زمان ممکن آن را در محل تحویل بگیرید.

البته با توجه به متغیر بودن قیمت ارز در ایران ممکن است قیمت گذاری در سایت با چالش روبرو باشد به همین دلیل مگا پیچ وارد کننده انواع پیچ و مهره از بهترین کارشناسان این زمینه استفاده کرده و شما تنها با یک تماس می توانید اطلاعات دقیقی از قیمت و مشخصات پیچ و مهره به دست بیاورید.

بیشتر واردات پیچ و مهره از کدام کشور است؟

برترین واردکنندگان پیچ و مهره بسته به عواملی مانند نوع پیچ و مهره، تقاضای بازار و محیط تجارت جهانی می توانند متفاوت باشند. با این حال، از نظر تاریخی، کشورهایی مانند چین، آلمان و ایالات متحده آمریکا تولیدکنندگان و صادرکنندگان عمده پیچ و مهره بوده اند. واردکنندگان برتر این محصولات می توانند در سال متفاوت باشند و می توانند تحت تأثیر عواملی مانند قیمت، کیفیت و در دسترس بودن باشند.