پیچ و مهره خشکه فولادی در ظاهر با پیچ و مهره های معمولی تفاوت چندانی ندارد اما در ساخت این محصول از آلیاژ فولاد و کربن بالا استفاده شده است. همین امر باعث شده تا استحکام و مقاومت پیچ و مهره خشکه نسبت به سایر پیچ ها بالاتر باشد. این محصول کاربرد بسیار وسیعی در صنایع مختلف از جمله صنایع ماشین آلات صنعتی، شیر آلات صنعتی، آب و فاضلاب، پتروشیمی و….دارد و به جرات می‌توان گفت این نوع پیچ از پرکاربردترین پیچ ها در صنایع مختلف است. لازم است بدانید قیمت پیچ و مهره خشکه نسبت به نوع آهنی آن بیشتر است.

برای استعلام قیمت و خرید پیچ و مهره به بخش فروشگاه اینترنتی مگاپیچ مراجعه کنید.

 

خرید پیچ و مهره خشکه مگاپیچ

محصولات بیشتر: پیچ و مهره پالایشگاهی

انواع پیچ و مهره خشکه

پیچ و مهره خشکه کلاس های مختلفی دارند. کلاس های 8.8، 10.9، 12.9 در بازار ایران موجود است که معمولا این عدد بر روی گل مهره نوشته می شود. کلاس 8.8 از پرکاربردترین این محصول است. این نوع پیچ و مهره ها به دلیل وجود کربن در ساختار آن ها باعث می شود نسبت به انواع فولادی شان استحکام مناسب تری داشته باشند. هرچه کلاس آنها بالاتر برود به تردی آن افزوده می شود و سختی آن افزایش می‌یابد. پیچ و مهره خشکه فولادی به صورت نیم دنده و تمام دنده تولید می شوند.

ساختار پیچ و مهره خشکه

به دلیل مقاومت پایین پیچ و مهره خشکه در برابر خوردگی رطوبتی اغلب به صورت گالوانیزه سرد و یا گالوانیزه گرم عرضه می‌‎شود. نکته مهمی که باید در مورد خرید پیچ خشکه به آن توجه کرد نوع جنس و مواد اولیه ای است که در ساخت محصول از آن استفاده می کنند. لازم است بدانید نوع مفتول استفاده شده در ساخت پیچ و مهره خشکه ها باید قابلیت فرم پذیری سرد را داشته باشد تا کیفیت نهایی محصول قابل قبول باشد.

 

جدول استاندارد پیچ سر شش گوش

 

قیمت پیچ و مهره خشکه

برای استعلام قیمت پیچ و مهره خشکه و سفارش آنلاین این محصول به همراه سایر ملزومات از جمله واشر با کارشناسان ما در بخش فروش مگا پیچ تماس بگیرید. فروشگاه اینترنتی مگا پیچ با بیش از 10 سال سابقه در زمینه عرضه و فروش انواع پیچ و مهره خشکه اماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

09120244644

قیمت مهره خشکه

عرضه انواع پیچ و مهره خشکه کلاس 8.8

به طوری کلاس تعریف شده برای پیج و مهره خشکه شامل دو عدد است که در استاندارد بین المللی عدد اول نشان دهنده تنش تحمل شده و عدد دوم به معنی تنش تسلیم شده به حداکثر تنش است. بنابراین معنی کلاس 8.8 یعنی حداکثر تنشی که تحمل می کند 800 و نسبت تسلیم تنش به حداکثر تنش 80 درصد است به عبارت ساده تر پیچ مهره خشکه ها به ازای هر یک میلیمتر مربع از سطح مقطع خود قادر هستند تا 80 کیلوگرم فشار را تحمل کنند که این میزان حدود 30 کیلوگرم از پیچ های آهنی معمولی بیشتر است و این استحکام به دلیل استفاده از کربن در ساختار آن ها است.

پیچ و مهره خشکه اصولا با سر گل شش ضلعی تولید می شوند و قطر 6 میلی متر و ارتفاع قد 1 سانتی متر دارند البته در ضخامت ها و ارتفاع مختلف نیز تولید می شود که کاربرد کمتری دارند. جهت استعلام قیمت پیچ و مهره کیلویی و خرید اینترنتی پیچ میتوانید با شماره تلفن 09120244644 شعبه فروش پیچ و مهره مگا پیچ در تماس باشید.