پیچ چشمی نوعی از پیچ است که در یک انتهای آن حلقه وجود دارد. از این حلقه برای اتصال محکم به یک سازه استفاده می شود، بنابراین ممکن است طناب یا کابل به آن متصل شود. پیچ چشمی یک اتصال دهنده مکانیکی با شافت رزوه ای و یک سر است که به شکل حلقه است. از پیچ چشمی برای اتصال به سازه استفاده می شود که از طریق آن می توان طناب ، کابل یا غل و زنجیر را محکم کرد. از این نوع پیچ برای دستگیره و یا اهرم استفاده می‌شود.

جنس این نوه پیچ اغلب از آهن و یا خشکه است و در گریدهای 5.8، 8.8، 10.9 تولید و عرضه می شود. ابعاد پیچ چشمی از m20 تا m100 است و هم اکنون می‌توانید این محصول را از دپارتمان تخصصی مگا پیچ سفارش دهید.

دفتر کرج : 0263462098

دفتر تهران :02165429531

پیچ چشمی DIN 444

پیچ چشمی چیست؟

پیچ چشمی از یم کلگی حلقه ای شکل و یک پایه استوانه ای شکل تشکیل شده است. علت نام گذاری این نوع پیچ این است که حلقه آن به شکل یک چشم است و به همین دلیل به آن پیچ چشمی گفته می‌شود. قسمت پایه آن نوک تیز است و برای فرو رفتن در اجسام به کار می‌رود. به این پیچ، پیچ قلاب دار نیز گفته می‌شود.

خرید پیچ چشمی

جدول استاندارد پیچ چشمی

جدول استاندارد پیچ چشمی DIN 444

کاربرد پیچ چشمی

همانطور که در بالا ذکر شد از پیچ چشمی به منظور افزایش استحکام سازه ها استفاده می‌شود و کاربرهای مختلفی دارند. از این پیچ برای عبور دادن سیم بکسل، تسمه، نصب لوستر، انتقال سیم و کابل برق و… استفاده می‌شود. از این نوع پیچ برای جا به جایی گاوصندوق توسط جرثقیل نیز استفاده می‌شود. این پیچ به عنوان دستگیره همراه با گاوصندوق نصب و به فروش می رسد.

 

انواع پیچ چشمی

  • پیچ چشمی حلقه ای
  • پیچ چشمی خودکار
  • پیچ چشمی با محافظ
  • پیچ چشمی گوشواره ای

 

قیمت پیچ چشمی

تنوع این محصول بسیار بالاست و هر کدام برای مصارف گوناگون خریداری می شوند. بنابراین برای خرید مناسب ابتدا با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را در امر خرید پیچ چشمی یاری نمایند. قیمت پیچ چشمی با توجه به نوع گرید، اندازه و جنس آن متفاوت است. بنابراین برای خرید انواع پیچ و مهره و پیچ چشمی با کارشناسان بخش فروش مگا پیچ تماس حاصل فرمایید.

خرید پیچ چشمی از مگا پیچ

مگا پیچ یکی بزرگترین از شرکت های وارد کننده پیچ چشمی دارای استاندارد din پیچ و مهره است. هم اکنون برای استعلام قیمت و خرید پیچ چشمی می‌توانید با کارشناسان بخش فروش ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.