خرید پیچ کناف

خرید پیچ کناف

تا چندین سال قبل برای زیباسازی منازل و ادارات از رابیتس استفاده می‌کردند اما امروزه برای زیباسازی دکوراسیون منازل از گچبرگ و یا کناف استفاده می‌کنند. برای نصب کناف نیاز است تا از پیچ مخصوص این کار استفاده شود. پیچ پانل یا پیچ کناف جز پیچ‌های مخصوص اتصال سازه های گچبرگ است. پیچ کناف یکی از محصولات پرکاربرد پیچ و مهره است که برای اتصال صفحات گچی ( گچبرگ) به سازه‌های بتنی و فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ساخت این پیچ از فسفاته سیاه استفاده می‌شود. از انواع پیچ کناف می‌توان به دو نوع TN و TB اشاره نمود. 

  • پیچ کناف TN برای اتصال صفحات گچی به سازه هایی استفاده می‌شود که ضخامت آن‌ها به ۷ میلیمتر می رسد. 
  • پیچ کناف TB برای اتصال صفحات گچی به سازه هایی که ضخامت آن‌ها بیشتر از ۷ میلیمتر و کمتر از ۲۵/۲ میلیمتر باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

 

پیچ کناف

 

شعبه تهران 09120244644 02165429531 و شماره شعبه کرج 02634620982

 

پیچ کناف 

برای نصب و اجرار کناف در دکوراسیون داخلی نیاز است تا برای زیرسازی و نصب کناف به دیوار و سقف از پیچ کناف استفاده نمود. از پیچ کناف برای افزایش مقاومت و استحکام کناف به دیوار و سقف استفاده می‌شود. پیچ کناف از نظر ظاهری شبیه به پیچ های mdf هستند، اما با این تفاوت که کیفیت ساخت و مقاومت آن‌ها بیشتر است. نوک این نوع پیچ‌ها تیز است و اغلب به رنگ مشکی تولید و روانه بازار می‌شوند. در صورتی که قصد خرید پیچ کناف را دارید می‌توانید با کارشناسان بخش فروش مگاپیچ تماس حاصل فرمایید. 

 

مطالب بیشتر : کاربرد پیچ و مهره در صنعت چوب

 

قیمت پیچ کناف

برای استعلام قیمت و خرید انواع پیچ کناف و اطلاع از قیمت پیچ mdf با کارشناسان بخش فروش مگا پیچ تماس حاصل فرمایید. فروشگاه مگا پیچ دارای دو شعبه در تهران و کرج است و هم اکنون می‌توانید به صورت حضوری و یا غیر حضوری ( تلفنی و یا اینترنتی ) سفارش خود را ثبت کنید. برای مشاهده محصولات و استعلام قیمت انواع پیچ و مهره به بخش فروشگاه اینترنتی پیچ و مهره مگا پیچ مراجعه کنید. 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.