راهنمای خرید انواع پیچ

راهنمای خرید انواع پیچ

ازجمله ابزآلاتی که علم بشر برای نگه داشتن وسائل و ساخته های خود از آن بهره مند شده پیچ است پیچ سازه ای فلزی و نوک تیز است که روی آن شیارهایی تحت عنوان رزوه برای سهولت در چرخش و ورود در اجسام ایجاد شده است. اگر برای فعالیت خو دنیاز دارید تا از نوع خاصی از پیچ و مهره استفاده کنید بهتر است قبل از اقدام به خرید حتما نسبت به دریافت راهنمای خرید انواع پیچ اقدام نمائید چون برای هر حرفه و متریال مورد استفاده نوع خاصی از پیچ مورد استفاده است. به عنوان مثال در مورد صنایع ساختمانی حتما می‌بایست از انواع پیچ و مهره ساختمانی که در ادامه به بررسی و معرفی انواع آن خواهیم پرداخت استفاده کنید.

 

راهنمای خرید انواع پیچ و مهره 

پیچ و مهره ها دارای اندازه و ابعاد گوناگونی هستند و هر کدام دارای گرید خاصی هستند. گرید هر نوع پیچ و مهره دارای یک شماره است و هر شماره به معنای آن است که مقدار آلیاژ به کار رفته در هر پیچ و مهره چقدر می باشد. ساختار هر نوع پیچ براساس شکل با هم متفاوت است و هر کدام برای کابردهای گوناگونی تولید می‌شوند. برای اندازه گیری پیچ و مهره از قطر و ارتفاع استفاده می‌کنند. بنابراین شما با توجه به نوع نیاز خود پیچی با قطرو اندازه و گرید مناسب را انتخاب و خریداری می کنید. برای اطلاع از قیمت و خرید انواع پیچ و مهره با کارشناسان بخش فروش مگا پیچ تماس حاصل فرمایید. 

راهنمای خرید پیچ و مهره

 

مطالب بیشتر : رزوه پیچ چیست

راهنمای خرید پیچ و مهره صنعتی

از موارد مهمی که قبل از اجرای پروژه ساختمانی باید در نظر گرفت، پیچ و مهره صنعتی است. در هنگام خرید پیچ و مهره باید به موارد کاربرد آن دقت نمود. پیچ ها به دو دسته صنعتی و ساختمانی تقسیم می‌شوند. بنابراین قبل از خرید باید اطلاعات خود را نسبت به انواع پیچ و مهره افزایش دهید. در هنگام خرید پیچ و مهره صنعتی بهتر است به مواردی از جمله: گرید پیچ، استاندارد، سایز و اندازه پیچ با توجه به نوع کار خود دقت نمایید.

 

پیچ و مهره ساختمانی

یک پیچ ساختمانی برای ایجاد اتصال در سازه‌های فلزی یک ساختمان بکار می رود و می بایست تا استانداردها و گرید مورد نظر را را دارا باشد. بطور کلی یک پیچ ساختمانی بر اساس استاندارد پیچ و مهره ساختمانی به گروه کلی فولادی کربنی و فولادی کم آلیاژ تقسیم می‌شود.

 

پیچ های فولادی

پیچ های فولادی نسبت به پیچ های اهنی دارای درصد بسیار زیادز فولاد هستند و با توجه به این موضوع، استحکام و مقاومت این پیچ نیز نسبت به نوع اهنی آن بیشتر است.

 

دیدگاه(3)

 1. میلاد نوری
  شهریور 20, 1399 \ق.ظ\31 0:43 ق.ظ

  نیاز به پیچ آهنی و پیچ خشکه دارم به صورت عمده هم فروش دارین ؟

  • پشتیبان مگا پیچ
   شهریور 20, 1399 \ق.ظ\31 0:45 ق.ظ

   سلام و عرض احترام، بله هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی. برای اطلاع از قیمت پیچ خشکه با ما تماس بگیرید.

 2. عامری
  شهریور 20, 1399 \ب.ظ\31 12:28 ب.ظ

  مقاله بسیار کامل و جامع بوداز شما ممنونم

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.