مشخصات پیچ شش گوش HV

مشخصات پیچ شش گوش HV

امروز قصد داریم در خصوص پیچ شش گوش HV توضیحاتی را خدمت شما سروران گرامی ارائه کنیم.

پیج شش گوش HV چیست؟

پیچ شش گوش Hv، پیچی است استوانه ای نیم رزوه شده با گل پیچی شش گوش یا شش پر که به نام های پیچ ساختمانی یا پیچ پر مقاومت ساختمانی نیز شناخته می‌شود. خرید پیچ HV مخفف Heavy Hex Bolt است که از لحاظ ابعاد و سایز با سایر پیچ های شش گوش تفاوت هایی دارد. همچنین در قسمت انواع پیچ سر شش گوش سایت میتوانید سایر مدل های پیچ های شش گوش را مشاهده نمایید.

این پیچ ها نسبت به سایر پیچ ها دارای رزوه کوتاه تر و گل بزرگتری است که از این رو تحت نیروهای کششی و برشی قرار می‌گیرد و از این رو در بسیاری از اتصالات اصطحکاکی استفاده های گسترده ای می‌شود. | همچنین جهت مشاهده سایر محصولات پیچ سر شش گوش میتوانید از قسمت فروش پیچ سر شش گوش دیدن فرمایید و یا با شماره تلفن 09120244644 در تماس باشید. قابل ذکر است تمامی محصولات پیچ و مهره در این سایت به صورت جزئی و عمده به فروش میرسد.

 

استاندارد:

گرید این پیچ ها 10.9 هستند. از استانداردهایی که این پیچ ا دارند میتوان به Din6914، ASTM A490 و ISO 7412 اشاره کرد.

 

موارد استفاده:

این پیچ ها به دلیل دارا بودن گل پیچ بزرگتر و رزوه کوتاه تر نسبت به سایر پیچ های ساختمانی دارای سطح اتکای بیشتری شده که مزیت بزرگی حساب می‌شود. به همین جهت از این مدل پیچ در مواردی استفاده می‌شود که نیاز به مقاومت بالایی دارند مانند:

  • نصب تیرآهن
  • اسکله های فلزی
  • ساخت اتوبان
  • پل سازی
  • کشتی سازی

اما یکی از کاربرد های خیلی جالب این پیچ ها در توربین های بادی است. بنظر شما در چه بخش های دیگر در صنایع پیچ شش گوش HV استفاده میشود؟ در قسمت نظرات حتما پاسختون رو برامون ارسال کنید.

 

پوشش:

این پیچ ها می‌توانند دارای پوشش داکرومات باشند اما در عین حال می‌توانند بدون پوشش هم باشند و یا حتی به طور گالوانیزه سرد و گرم عرضه شوند.

مشخصات کلی وزن پیچ:

پیچ شش گوش HV

 

جهت تهیه انواع پیچ سر شش گوش با شماره تلفن 09120244644 – 02165429531 و شماره شعبه کرج 02634620982 تماس بگیرید. پشتیبانی مگا پیچ در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان میباشد. هنگام تماس لطفا نام محصول مورد نظر را (مانند پیچ HV ) ذکر نمایید.

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.