پیچ خودکار آچارخور

پیچ خودکار آچارخور

امروزه با توجه به نیاز گسترده مردم تنوع زیادی در بازار پیچ و مهره به چشم می‌خورد. یکی از موارد پرمصرف پیچ‌ها با نام پیچ خودکار آچارخور شناخته می‌شوند. این پیچ که در حوزه‌های صنعتی و حتی خانگی کاربرد بسیار زیادی دارند به شکل استوانه‌ای رزوه نوک تیز طراحی و تولید می‌شوند. طراحی خاص و رزوه‌ای شکل پیچ خودکار آچارخور باعث شده تا کاربرتن برای استفاده از آن به مهره احتیاج نداشته باشند. به طور معمول در ساخت این پیچ‌ها از مواد اولیه آهن و استیل (استیل ۳۰۴ و ۳۱۶) استفاده می‌شود. در مورد شکل ظاهری آن‌ها نیز می‌توان گفت که به حالت شش ضلعی طراحی می‌شوند. در نتیجه کار با آن‌ها آسان بوده و به کمک آچار شش گوش می‌توان آن‌ها را محکم کرد.

 

برای استعلام قیمت و خرید پیچ و مهره با کارشناسان بخش فروش مگا پیچ تماس حاصل فرمایید.

شعبه تهران : 02165429531

شعبه کرج: 02634620982

 

پیچ خودکار آچارخور

مشخصات پیچ خودکار آچارخور

پیچ خودکار دارای انواع مختلفی است که یکی از پرکاربردترین آن پیچ خودکار آچارخور است. آنچه باعث شده تا پیچ خودکار آچار خور را از سایر پیچ‌ها متمایز کند ویژگی‌ها و کاربردهای خاص ان می‌باشد. چرا که این نوع از پیچ‌ها علاوه بر جنس مقاوم و محکم از ویژگی‌های دیگری نیز برخوردار هستند. در نتیجه در زمینه‌های مختلف بسیاری مشتریان زیادی جذب آن می‌شوند. از جمله مهم‌ترین مشخصات پیچ خودکار آچارخور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی منحصر به فرد آن به شکل استوانه‌ای رزوه نوک تیز
  • عدم احتیاج به نیروی زیاد برای استفاده از آن
  • شش ضلعی بودن آن که باعث شده کاربران بتوانند از آچار برای کار کردن با آن استفاده کنند
  • برخورداری از استانداردهای بین‌المللی مختلف مثل astm ,din ,iso

 

مطالب بیشتر : بررسی مشخصات پیچ و مهره تفلون

 

همین ویژگی‌های نامبرده باعث شده‌اند تا استفاده از پیچ خودکار آچارخور به یکی از بهترین گزینه‌ها در کاربردهای مختلف تبدیل شوند. از جمله مهم‌ترین کاربرد پیچ خودکار آچارخور در مصارف صنعتی و خانگی می‌باشند. به طوری که در هر زمینه‌ای بدون وجود محدودیت خاصی می‌توان از آن‌ استفاده کرد.

  برای استعلام قیمت و خرید پیچ خودکار به بخش فروشگاه اینترنتی مگا پیچ مراجعه کنید. 

 

قیمت پیچ خودکار آچارخور

مثل هر ابزار کاربردی قیمت پیچ خودکار آچارخور نیز برای خریداران اهمیت بالایی دارد. خوشبختانه امروزه شرکت ما به دلیل تولید و فروش مستقیم انواع پیچ‌ها و مهره‌ها در کنار خریداران قرار گرفته و آن‌ها را در انجام یک خرید مناسب و اقتصادی کمک میکند. شما می‌توانید برای تهیه پیچ خودکارآچارخور با  ما تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ما بهره‌مند شوید. آن‌ها هر آنچه را که باید قبل از خرید یک جنس خوب و مناسب بدانید را در اختیار شما قرار خواهند داد. پس همین الان با  بخش فروش پیچ خودکار آچارخور تماس گرفته و جنسی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را از ما بخواهید.

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.