پیچ و مهره گالوانیزه

پیچ و مهره گالوانیزه

پیچ‌ها و مهره‌ها به دلیل اینکه نقش بسیار مهمی در صنعت ایفا می‌کنند از اهمیت بالایی برخوردار هستند. این اهمیت را می‌توان در جنس، طراحی و بسیاری جنبه‌های دیگر مشاهده کرد. از جمله یکی از پرطرفدارترین موارد در بین مصرف‌کنندگان بازار می‌توان به پیچ‌های گالوانیزه اشاره کرد. پیچ‌های گالوانیزه گزینه‌ای بسیار ایده‌آل برای استفاده در محیط‌های مرطوب و خورنده هستند. چرا که استفاده از انواع پیچ و مهره‌ گالوانیزه باعث می‌شود تا محیط مرطوب و خورنده اثر تخریبی بر روی آن‌ها نگذاشته و تا حد زیادی در هزینه‌های جانبی مربوط به تعویض و تعمیر قطعات صرفه‌جویی شود. امروزه کاربران می‌توانند دو نوع رایج از این ابزار‌آلات را با نام‌های پیچ و مهره گالوانیزه سرد و پیچ و مهره گالوانیزه گرم را از بازار خریداری کنند. هر یک از این موارد دارای ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود بوده و به منظورهای گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

برای استعلام قیمت و خرید پیچ و مهره با کارشناسان فروش مگاپیچ تماس بگیرید.

02165429531

02634620982

مشخصات پیچ و مهره گالوانیزه

 

انواع پیچ و مهره گالوانیزه

پیچ و مهره گالوانیزه با توجه به پروسه ساخت به دو نوع کلی دسته‌بندی می‌شوند. این پروسه ساخت مربوطه به بخش آبکاری شده و تاثیر بسیار زیادی در ویژگی‌های نهایی به دست آمده پیچ و مهره خواهد داشت. طبق این گفته انواع پیچ و مهره گالوانیزه عبارتند از:

 

مطالب بیشتر: معرفی و بررسی مشخصات پیچ 8.8

 

پیچ و مهره گالوانیزه سرد

پیچ و مهره گالوانیزه سرد نام خود را از نوع آبکاری انجام شده بر روی پیچ‌ها و مهره‌ها گرفته است. به این صورت که در آن از روی با درصد خلوص بالا (در حدود بالای ۹۲٪) استفاده می‌شود. در نتیجه لایه‌ای مقاوم در برابر خوردگی‌ها و خراشیدگی‌ها بر روی آن‌ها تشکیل می‌شود.

 

پیچ و مهره گالوانیزه گرم

در نوع دوم که پیچ و مهره گالوانیزه گرم نام دارند نیز از نشاندن لایه‌ای ضخیم از فلز روی بر روی پیچ‌ها و مهره‌ها استفاده می‌کنند. اما محیط و شرایط لازم برای این کار باعث شده‌اند تا این دسته از پیچ‌ و مهره‌ها مقاومت سطحی بسیار بالایی را به دست بیاورند. اما از طرفی دیگر سختی و مقاومت آن‌ها در مقایسه با گالوانیزه سرد کاهش می‌یابد.

با توجه به مطالب گفته شده می‌توان متوجه شد هر یک از انواع پیچ و مهره گالوانیزه دارای ویژگی‌ها و خواص خاص خود هستند. علاوه بر آن هر دو نوع نام برده شده خود به تنهایی دارای انواع مختلفی می‌باشند. به عنوان مثال ضخامت لایه آبکاری شده تفاوت داشته و این خود تصمیم‌گیری و انتخاب را برای خریدار سخت می‌کند. بنابراین قبل از انتخاب و خرید بهتر است تا شرایط محیط کار خود را سنجیده و نوع مناسبی را انتخاب کنید. شرکت ما به عنوان یکی از پیش کسوت‌ها  در زمینه فروش پیچ گالوانیزه گرم و فروش پیچ گالوانیزه سرد می‌توانند به بهترین نحو شما را در تصمیم‌گیری صحیح کمک کنند.

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه به فاکتورها و عوامل مختلفی مثل کیفیت مواد اولیه، برند و شرکت تولید کننده پیچ و مهره گالوانیزه و … بستگی دارد. اما در حالت کلی بر حسب وزن آن‌ها محاسبه می‌شود. اگر قصد خرید دارید می‌توانید جهت اطلاع از قیمت پیچ و مهره گالوانیزه کیلویی و همچنین قیمت پیچ و مهره گالوانیزه گرمی با یکی از مسئولان فروش ما در ارتباط باشید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.