استانداردهای پیچ خودکار آچارخور

استانداردهای پیچ خودکار آچارخور

در این مقاله میتوانید استاندارهای انواع پیچ خودکار را مشاهده نمایید.

پیچ خودکار آچارخور پیچی است که، نوک آن تیز است و برای سفت کردن آن در محل مورد نیاز، به مهره احتیاجی نیست و تنها با یک آچار تخت یا رینگی میتوان این کار را انجام داد و به این دلیل به آن پیچ خودکار میگویند. همین طور اگر تمایل دارید از صفحه محصولات پیچ خودکار مگا پیچ دیدن نمایید باید از صفحه قیمت پیچ خودکار تولیدی پیچ و مهره مگا پیچ دیدن فرمایید. همینطور قابل ذکر است که مگا پیچ آمادگی تولیدی انواع پیچ و مهره را داراست و امکان واردات محصول مورد نظر شما نیز قابل اجرا میباشد!

 

جنس پیچ خودکار آچارخور

جنس این پیچ به طور معمول یا از آهن است یا استنلس استیل که در دو لول استیل 304 و316 تولید میشود و مورد استفاده قرار میگیرد. لازم به ذکر است که از جنس استیل این پیچ در جاهایی استفاده میشود که میخواهیم هرزشدگی و خورده شدگی کمتری داشته باشیم پس باید توجه کنید که متناسب با نیازتان جنس درستی برای پیچ مصرفیتان انتخاب کنید. پیشنهاد میشود اگر به دنبال کسب اطلاعات تخصصی تر در خصوص پیچ ها هستید، از مقاله مهم ترین نکات خرید پیچ دیدن کنید!

در این مقاله میتوانید از اصول اولیه خرید پیچ و مهره مانند اطلاع از گرید پیچ و مهره مربوطه | استاندارد پیچ و مهره | نوع آبکاری و سایز و ابعاد مورد نیاز جویا شوید!

استانداردهای پیچ خودکار

پیچ خودکار یکی از پرکاردترین پیچ ها هم در صنعت و هم در مصارف خانگی است و استفاده های زیادی هم در صنعت و هم امور خانگی دارد. برخی از استانداردهای مورد استفاده در  تولید و به کارگیری این پیچ ها استانداردهای astm  یا iso  یا din هستند که از پرکاربردترین استانداردهای فعلی برای پیچ خودکار استاندارد های زیر هستند که شما میتوانید آنها را در ابعاد مختلف از مگا پیچ تهیه کنید  :

۱- پیچ خودکار آچار خور din 6928 یا iso 7053

۲- پیچ خودکار واشر دار  din 6901 یا iso 10510

۳- پیچ خودکار تلگرافی  din 968

۴- پیچ خودکار سرخزینه  din 97

همچنین میتوانید در تصویر زیر لیستی از استاندارهای پیچ و مهره ها را مشاهده نمایید تا در صورت لزوم بتوانید از آن ها استفاده کنید.

استاندارهای پیچ و مهره

عرضه اینترنتی بدون واسطه انواع پیچ

یکی از سوالات فراوانی که از ما میشود چگونگی مشاهده تمامی محصولات عرضه شده در حوزه پیچ ها میباشد، در صورتی که تمایل دارید تا تمامی محصولات پیچ تولید شده ما را مشاهده نمایید میتوانید از طریق کلیک روی عبارت قیمت پیچ از صفحه عرضه انواع پیچ ما دیدن نمایید. همچنین شماره تماس جهت ارتباط با پشتیبانی جهت دریافت لیست قیمت پیچ ها و یا خرید بدون واسطه 09120244644 میباشد.

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.